Penzion Sokolka

POHODLNÉ A LEVNÉ UBYTOVÁNÍ KOUTY NAD DESNOU 

O PENZIONU

Penzion Sokolka leží v oblasti Kouty nad Desnou - v samotném srdci Jeseníků, rozlehlých hor, které ještě nezaplavily davy turistů. Penzion Jeseníky"Sokolka" je rekonstruovaná horská chata, která nabízí pohodlné a levné ubytování Kouty nad Desnou. Penzion Jeseníky "Sokolka" s kapacitou 51 lůžek se nachází v klidném prostředí chatové osady Koutecké údolí na úpatí hory Šindelná v nadmořské výšce 630 m.n.m. Hledáte-li kvalitní levné penziony na ubytování v Kouty nad Desnou Jeseníky, je pro vás penzion Sokolka ideální řešení. 

Penzion Jeseníky "Sokolka" je díky své kapacitě, okolí a službám, které nabízí, ideální pro skupiny i pro rodinnou rekreaci. V penzionu Jeseníky "Sokolka" velmi často využívají možnost ubytování školy v přírodě, lyžařské kurzy, soustředění, školní výlety a jiné akce spojené se sportem, přírodou, odpočinkem i zábavou. V penzionu je společenská místnost s TV, sušárna, lyžárna a restaurace s jídelnou. Penzion Jeseníky "Sokolka" nabízí možnost objednat si ubytování včetně snídaně, případně si můžete vařit sami v zařízené kuchyňce. Máme k dispozici i bezdrátové připojení k internetu WI-FI.

Jeseníky a Kouty nad Desnou lákají především aktivní lidi a penzion Jeseníky "Sokolka" jim vychází vstříc. Můžete využít náš tenisový kurt a sportovní hřiště (fotbal, volejbal, nohejbal aj.). U penzionu je také ohniště, venkovní posezení a zahradní krb, nekrytý bazén.

Penzion Jeseníky pro aktivní dovolenou
Máte-li rádi lyžování, penzion Jeseníky Kouty nad Desnou "Sokolka" je pro vás ideálním místem. Penzion Jeseníky je jen 1 km od skiareálu Kouty a ve stejné vzdálenosti se nacházejí upravované běžecké tratě Kouty nad Desnou - Červenohorské sedlo a Kouty nad Desnou - Švýcárna - Praděd. Kolem penzionu Sokolka prochází značené cyklotrasy Hrubého Jeseníku s celkovou délkou 190km.

Hledáte-li penzion na ubytování v Jeseníkách, penzion Jeseníky "Sokolka" nabízí levné a komfortní ubytování v samotném srdci Jeseníků - Kouty nad Desnou. Pro větší skupiny poskytujeme slevy. Máte-li jakékoliv dotazy, prosím, kontaktujte nás, rádi a ochotně Vám odpovíme a poradíme. Podívejte se na přesnou polohu pro penzion Jeseníky Kouty nad Desnou níže. Těšíme se na setkání.

POKOJE

chata Sokolkachata Sokolka bazénpokoj se soc. zařízenímkuchyňkaspolečekská místnostohniště a krbtenisový kurt - hřiště

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.